Pridruži se nam!

Član društva lahko postane vsak, ki podpira cilje in poslanstvo društva. Vsak član lahko s svojimi idejami vpliva na razvoj in delovanje društva. Za članstvo izpolnite Pristopno izjavo.

Kot član našega društva ste upravičeni do naslednjih ugodnosti:

• O svojih težavah v povezavi z atopijskim dermatitisom boste lahko vprašali strokovnjaka, dermatologa.
  • Vsaj štirikrat letno se lahko brezplačno udeležite strokovnih predavanj. Predavanja bodo vodili strokovnjaki z naslednjih področij: dermatovenerologija, prehrana, alergije, imunologija, psihologija, ipd.
  • Kot član ste upravičeni tudi do različnih vzorčkov različnih podjetij, katerih izdelke bi želeli preizkusiti, preden jih kupite.
  • Popustov ob nakupu določenih izdelkov naših partnerjev!

Trgovina Popust Dodatne informacije
Spletna trgovina za atopike Kipota.com 10% popusta na vse izdelke Kipota.com je prva spletna trgovina, kjer je prav vse primerno za atopike, za ljudi z občutljivo, suho, atopijsko kožo. Poleg tega pa z nakupom v tej spletni trgovini podprete še naše Društvo. V Kipoti so na voljo naslednje znamke: SKINFAIRYTALE – RILASTIL – BASE COSMETICS (Qapla) – MUSTELA – AlphaCBD – ALLERGIKA – DERMIFANT – ALLPREMED – PEDIACYN – ALHYDRAN – BlueCap – NOW – KARBONOIR
Hemptouch 10% popust pri nakupu izdelkov Hemptouch Podjetje Hemptouch zagovarja načelo, da koži najbolje pomagamo tako, da jo spodbudimo, da si pomaga sama. Konoplja iz zelo malo naredi veliko in izkazalo se je, da njihovi izdelki pomagajo pri različnih kožnih stanjih, tudi atopijskem dermatitisu.
Frezyderm 10% popust pri nakupu izdelkov Anticort in Atoprel Atoprel in Anticort sta namenjena negi suhe, občutljive in atopične kože. Linija izdelkov Atoprel pomaga obnoviti naravno pregrado kože in zmanjšati vnetje, rdečino in srbenje. Anticort pa je alternativa steroidni kremi, ki zmanjšuje vnetje in draženje, krepi kožno pregrado in zagotavlja pomirjanje ter deluje protibakterijsko.
La Roche-Posay (Lipikar) 20% popust pri nakupu izdelkov Lipikar podjetja La Roche-Posay Izdelki Lipikar linija AP+ so primerni za kožo novorojenčkov, s klinično dokazano učinkovitostjo in varnostjo od prvega dne življenja. Formula izdelkov zagotavlja optimalno toleranco, saj je uporaba izdelkov primerna tudi za kožo, ki je nagnjena k atopičnemu ekcemu. Koži vrača lipide in preprečuje draženje, srbenje ter praskanje.
Odlično! (suho sadje, oreščki, semena, bio,…) 15% popust pri nakupu vseh izdelkov Odlično! Izdelki vsakdanje uporabe so primerni za kuhanje in peko, potovanja, izlete, zabavo, šport… Ustrezajo različnim prehranskim slogom in navadam – tudi vegetarijancem, veganom in presnojedcem ter tistim z omejitvami v prehrani.
Spletna trgovina Bombažek 10% popust pri nakupu “Bombažek ni samo spletna trgovinica z oblačili in izdelki iz ekološkega bombaža, je moje življenje. Je izziv slediti sebi, ustvarjati, raziskovati in deliti tisto, v kar verjamem. Je navdih za boljši vsak dan, za boljši jutri. Je želja, da se spet vrnemo k naravi, in v poplavi informacij, predvsem pa ponudbe, ne pozabimo na to, kaj je res pomembno.” pravi lastnica Maja.

Članstvo v društvu atopijski dermatitis

Izpolnite pristopno izjavo za članstvo v društvu:

Spol

Želim postati član/ica Društva Atopijski dermatitis