Svetovni dan atopijskega dermatitisa je 14. september!

GAAPP (Global Allergy and Airways patient platform) ob letošnjem svetovnem dnevu predstavlja Akademijo za skrbnike oseb z atopijskim dermatitisom, ki vključuje serijo videoposnetkov ter orodij in virov za okrepitev in za izobraževanje negovalcev in družinskih članov, ki se soočajo z diagnozo atopijskega dermatitisa. GAAPP je sodeloval s skrbniki, zagovorniki pacientov in strokovnjaki, da bi zagotovil te kratke videoposnetke, ki pokrivajo najpomembnejše vidike negovanja oseb, ki živi z dermatitisom.

Upamo, da bodo ti videoposnetki nudili smernice skrbnikom po vsem svetu in pomagali zagotoviti nujno potrebne informacije o tem, kako se soočiti z novo diagnozo atopijskega dermatitisa s svojimi ljubljenimi.

Gre za uporabne vsebine, ki vam res lahko pridejo prav.

Posnetke, nasvete in več o akademiji si lahko preberete TUKAJ!

Bodite obveščeni o
novih objavah