Podprite nas

Društvo Atopijski dermatitis je neprofitno društvo, katerega člani so aktivni in dobrosrčni prostovoljci, ki svoje delo opravljajo brezplačno. Stroški društva pa se krijejo izključno iz sredstev, prejetih v obliki partnerstva, sponzorstva in donatorstva.

Z zbranimi sredstvi se trudimo (in se bomo še v prihodnje) nuditi pomoč vsem obolelim z atopijskim dermatitisiom, in sicer v obliki izobraževanja, osveščanja, organizacije dogodkov in povezovanja.

V prihodnosti pa bi želeli našo pomoč razširiti tudi s finančno pomočjo tistim, ki so pomoči res potrebni, a si najbolj učinkovitega zdravljenja ne morejo privoščit. Šlo bi za pomoč pri plačilu zdravljenj, ustreznih pripomočkov, posebne prehrane, nege, varstva otrok in druge sorodne potrebe.

Še več: Naš naslednji večji projekt pa je, da bi poslali tudi odrasle (in cele družine) z atopijskim dermatitisom na zdraviliško zdravljenje, ki sicer v okviru zdravstvenega zavarovanja pripada samo otrokom oz. mladoletnim. V ta namen bomo organizirali tudi več dogodkov zbiranja sredstev.

V kolikor bi želeli društvu donirati sredstva, jih lahko nakažete na TRR društva:

Prejemnik Društvo Atopijski dermatitis, Ob Savi 13, 1000 Ljubljana
TRR SI56 0202 1026 2302 462 (Nova Ljubljanjska Banka)
Namen Donacija
Koda namena CHAR - dobrodelno plačilo

Pomagajmo tistim, ki tega sami ne zmorejo!

Za vse donacije vam že vnaprej toplo zahvaljujemo!