S prehrano nad atopijski dermatitis

»S prehrano nad AD«

(PREDAVANJE S KOMUNIKACIJO)

KDAJ: v torek 28.11.2017 ob 17. uri

KJETrubarjava 47, Ljubljana

KDO: Nika Klančar, prehranska svetovalka in farmacevtska tehnica

Predavanje s komunikacijo vključuje krajše predavanje, temu sledi odgovarjanje na vprašanja in debata o temi.

Velikokrat je povod za izbruh AD ravno prehrana. Z Niko Klančar se bomo pogovarjali o tem, kako se lahko tej nadlogi postavimo po robu s pomočjo prave izbire živil in kje so triki pri negi kože.

O predavateljici: Nika Klančar je mlada ženska, ki si želi svetu pokazati, da je zdrava hrana, dobra hrana. Ima AD, ki se je prvič resno pokazal v najstniških letih in ga uspešno kroti z zdravo prehrano in ustrezno nego. Na prijeten in sproščen način vas bo naučila marsikaj. Pridružite se nam!

Predavanje je brezplačno, število mest je omejeno, prijave sprejemamo na drustvoad@gmail.com