ŽENSKI VEČER

»Ženski večer«

KDAJ: v torek 7.11.2017 od 17:00 do kdo ve kdaj 🙂

KJE: Cineplexx v Kranju, Cesta Jaka Platiše 18, 4000 Kranj

KDO: vse ženske z AD ali tiste mamice, babice in tetice, ki skrbijo za otroke z AD

ŽENSKI VEČER za vse ženske z AD ali tiste mamice, babice in tetice, ki skrbijo za otroke z AD. Skupaj si bomo ogledale predstavo Poredne mame 2: Božič in potem ob kakšnem čaju, kavici ali čem močnejšem 🙂 uživale v druženju in odmiku od vsakdanjih skrbi in obveznosti.

Prijave sprejemamo na drustvoad@gmail.com. Najhitrejših nekaj prejme darilo! Članice Društva AD imajo kino vstopnico brezplačno.