»ATOPIJSKI DERMATITIS IN ODZIVI DRUŽBE«

»ATOPIJSKI DERMATITIS IN ODZIVI DRUŽBE«

(PREDAVANJE S KOMUNIKACIJO)

KDAJv četrtek 11.5.2017 ob 18:00

KJE Zlati kotiček Medvode (Mercator center Medvode, Medvoška cesta 3, 1215 Medvode; 1. nadstropje)

KDO: univ. dipl. soc. delavka Špela Šteblaj

Pridružite se nam na predavanju s komunikacijo. Predavanje s komunikacijo vključuje krajše predavanje, temu sledi odgovarjanje na vprašanja in debata o temi.

Govorili bomo o tem, kaj življenje z AD prinaša, ko govorimo o interakciji z drugimi osebami. Kako se spopasti z različnimi odzivi ljudi in kaj storiti, da se bomo (mi ali naši bližnji) kljub AD dobro počutili v svoji koži. Po predavanju bo čas za odgovarjanje na vprašanja, tako boste drugi del predavanja s komunikacijo usmerjali vi.